Orienteering Australia

Start list for SOS (Northside) - Bobbin Head

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: SOS (Northside) - Bobbin Head
Organiser: Bold Horizons
Date: Saturday 19 May 2018

Long Line Open

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Ross BarrGON09:30
Kirsten BlakeNo club membership09:30
Tracey BoydNo club membership09:30
Rochelle CoxGON09:30
Benjamin HanleyNo club membership09:30
Ellis LeungGON09:30
David McGheeBNN09:30
Jim MerchantGON09:30
Johnny PetersenGON09:30
Melissa RobertsonCCN09:30
Brett SewellBNN09:30

Long Line High School

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Michael ClaydenGON09:30
Andra LeungGON09:30

Short Line Open

17 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Jabin BastianNo club membership09:30
Alistair BentleyNo club membership09:30
Elizabeth BulmanGON09:30
John BulmanGON09:30
Richard CoulsonNo club membership09:30
Keith GoodeNo club membership09:30
Adam HejlNo club membership09:30
Steve JocumNo club membership09:30
Andrew MacDonaldNo club membership09:30
Joshua MoloneyNo club membership09:30
Ted MulherinWHN09:30
Thammavisa PiumsomboonNo club membership09:30
Linda SalwayNo club membership09:30
Anthony SambuccaNo club membership09:30
Peter ThomasonBNN09:30
Martin WallaceNo club membership09:30
Vicente YuchitchoNo club membership09:30

Short Line High School

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Katrina GaoNo club membership09:30
Tim McConaghyGON09:30

Short Line Primary

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Nicholas CheungNo club membership09:30
Hugh DixonKnox09:30
Rhys FitzalanKnox09:30
Jun Lin WangKnox09:30
Elodie LoveNo club membership09:30
Magnus LoveNo club membership09:30
Arthur LusherNo club membership09:30
Alexander MouKnox09:30
David O'ConellKnox09:30
Greg OnikulNo club membership09:30
William ReidKnox09:30
Johnny WangNo club membership09:30

Score Open

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Graham & David McMahonGON09:30
Michael & Marika & AndrewNo club membership09:30
Gwen SewellBNN09:30

Score Primary

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Kale BlakeNo club membership09:30
Seven BlakeNo club membership09:30
James EdelmanNo club membership09:30
Thomas EdelmanNo club membership09:30
George & Grandpa StittGON09:30
Lucas JacobsenNo club membership09:30
Justine De Remy De CourallesWHN09:30