Orienteering Australia

Start list for World Orienteering Day - Melbourne PAS Saturday Series 8 - Gresswell Hill

Event informationShow start list by classPrint

Name: World Orienteering Day - Melbourne PAS Saturday Series 8 - Gresswell Hill
Organiser: Yarra Valley Orienteering Club
Date: Saturday 26 May 2018

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
SHEILA COLLSCourse Setter (1)14:00
RON SCHOLESA (60 Min Score) (20)14:00
KATHY LILEYB (45 Min Score) (13)14:00
RUSSELL BULMANPower Walkers (43)14:00
DEREK GREENPower Walkers (43)14:00
LYN GREENPower Walkers (43)14:00

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
STEPHEN COLLINSA (60 Min Score) (20)14:00
PRUE DOBBINA (60 Min Score) (20)14:00
STEVEN OCONNELLA (60 Min Score) (20)14:00
DEB SUTHERLANDA (60 Min Score) (20)14:00
PHILIPPA LOHMEYER-COLLINSB (45 Min Score) (13)14:00
GREG TAMBLYNB (45 Min Score) (13)14:00
GEOFF ADAMSPower Walkers (43)14:00
DES GREGORYPower Walkers (43)14:00
MICHAEL HUBBERTPower Walkers (43)14:00
ROSIE SALVARISPower Walkers (43)14:00

32 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
MAGGIE ARMANASA (60 Min Score) (20)14:00
TRACEY BOYDA (60 Min Score) (20)14:00
ALISON BRIGHTA (60 Min Score) (20)14:00
LES BRIGHTA (60 Min Score) (20)14:00
HELEN CHISWELLA (60 Min Score) (20)14:00
BEN SCUTERIA (60 Min Score) (20)14:00
PETER LEWISB (45 Min Score) (13)14:00
YONGHAN WANGB (45 Min Score) (13)14:00
PETER BARNESPower Walkers (43)14:00
PETER BLACK(YV)Power Walkers (43)14:00
CUB SCOUTS BONDOORAPower Walkers (43)14:00
VINCENT CARERIPower Walkers (43)14:00
TIM CARLESSPower Walkers (43)14:00
TONY CROSSLEYPower Walkers (43)14:00
DENTON CURRINPower Walkers (43)14:00
LEISHA DIXONPower Walkers (43)14:00
PUMBAA FISHERPower Walkers (43)14:00
BEN GIBBSPower Walkers (43)14:00
SCOTT HUTCHISONPower Walkers (43)14:00
LEI JONESPower Walkers (43)14:00
PETER KEMPSTERPower Walkers (43)14:00
SAMUEL MAGUIREPower Walkers (43)14:00
IAN MATHIESONPower Walkers (43)14:00
SCARLETT MURATOREPower Walkers (43)14:00
LEEANNE PASANENPower Walkers (43)14:00
JYE PATTISONPower Walkers (43)14:00
TARA RANDALLPower Walkers (43)14:00
MARK SIMPSONPower Walkers (43)14:00
DANIELLE SMITHPower Walkers (43)14:00
MARCELLE STANTONPower Walkers (43)14:00
RACHEL STANTONPower Walkers (43)14:00
ANGELA WHITEPower Walkers (43)14:00

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
GEOFF HUDSONA (60 Min Score) (20)14:00
PETER MALLENA (60 Min Score) (20)14:00
DAVID PRENTICEA (60 Min Score) (20)14:00
LAURIS STIRLINGA (60 Min Score) (20)14:00
JOSIE YEATMANA (60 Min Score) (20)14:00
VICTORIA GREENHANB (45 Min Score) (13)14:00
JEFF HUGHESB (45 Min Score) (13)14:00
BARRY GILESPower Walkers (43)14:00
SCHON HUDSONPower Walkers (43)14:00
BERNIE SHUTTLEWORTHPower Walkers (43)14:00
IAN STIRLINGPower Walkers (43)14:00

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
IAN GREENWOODA (60 Min Score) (20)14:00
STUART MCWILLIAMA (60 Min Score) (20)14:00
GRAHAM WALLISA (60 Min Score) (20)14:00
DEBBIE DODDB (45 Min Score) (13)14:00
REG SAUNDERSB (45 Min Score) (13)14:00
PHIL TORODEB (45 Min Score) (13)14:00
PETER YEATESB (45 Min Score) (13)14:00
PETER GROVERPower Walkers (43)14:00
ROSALIND KINGPower Walkers (43)14:00
ALLAN MILLERPower Walkers (43)14:00
PAT MILLERPower Walkers (43)14:00
DENISE PIKEPower Walkers (43)14:00
ILZE YEATESPower Walkers (43)14:00

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
MARK BESLEYA (60 Min Score) (20)14:00
HAMISH MCDONALDB (45 Min Score) (13)14:00
BRUCE PATERSONB (45 Min Score) (13)14:00
HENK DE JONGPower Walkers (43)14:00

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
NOEL MCVEYPower Walkers (43)14:00