Orienteering Australia

Start list for World Orienteering Day - Melbourne PAS Saturday Series 8 - Gresswell Hill

Event informationShow start list by classShow start list by organisationPrint

Name: World Orienteering Day - Melbourne PAS Saturday Series 8 - Gresswell Hill
Organiser: Yarra Valley Orienteering Club
Date: Saturday 26 May 2018

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
SHEILA COLLSCourse Setter14:00
RON SCHOLESA (60 Min Score)14:00
KATHY LILEYB (45 Min Score)14:00
RUSSELL BULMANPower Walkers14:00
DEREK GREENPower Walkers14:00
LYN GREENPower Walkers14:00

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
STEPHEN COLLINSA (60 Min Score)14:00
PRUE DOBBINA (60 Min Score)14:00
STEVEN OCONNELLA (60 Min Score)14:00
DEB SUTHERLANDA (60 Min Score)14:00
PHILIPPA LOHMEYER-COLLINSB (45 Min Score)14:00
GREG TAMBLYNB (45 Min Score)14:00
GEOFF ADAMSPower Walkers14:00
DES GREGORYPower Walkers14:00
MICHAEL HUBBERTPower Walkers14:00
ROSIE SALVARISPower Walkers14:00

32 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
MAGGIE ARMANASA (60 Min Score)14:00
TRACEY BOYDA (60 Min Score)14:00
ALISON BRIGHTA (60 Min Score)14:00
LES BRIGHTA (60 Min Score)14:00
HELEN CHISWELLA (60 Min Score)14:00
BEN SCUTERIA (60 Min Score)14:00
PETER LEWISB (45 Min Score)14:00
YONGHAN WANGB (45 Min Score)14:00
PETER BARNESPower Walkers14:00
PETER BLACK(YV)Power Walkers14:00
CUB SCOUTS BONDOORAPower Walkers14:00
VINCENT CARERIPower Walkers14:00
TIM CARLESSPower Walkers14:00
TONY CROSSLEYPower Walkers14:00
DENTON CURRINPower Walkers14:00
LEISHA DIXONPower Walkers14:00
PUMBAA FISHERPower Walkers14:00
BEN GIBBSPower Walkers14:00
SCOTT HUTCHISONPower Walkers14:00
LEI JONESPower Walkers14:00
PETER KEMPSTERPower Walkers14:00
SAMUEL MAGUIREPower Walkers14:00
IAN MATHIESONPower Walkers14:00
SCARLETT MURATOREPower Walkers14:00
LEEANNE PASANENPower Walkers14:00
JYE PATTISONPower Walkers14:00
TARA RANDALLPower Walkers14:00
MARK SIMPSONPower Walkers14:00
DANIELLE SMITHPower Walkers14:00
MARCELLE STANTONPower Walkers14:00
RACHEL STANTONPower Walkers14:00
ANGELA WHITEPower Walkers14:00

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
GEOFF HUDSONA (60 Min Score)14:00
PETER MALLENA (60 Min Score)14:00
DAVID PRENTICEA (60 Min Score)14:00
LAURIS STIRLINGA (60 Min Score)14:00
JOSIE YEATMANA (60 Min Score)14:00
VICTORIA GREENHANB (45 Min Score)14:00
JEFF HUGHESB (45 Min Score)14:00
BARRY GILESPower Walkers14:00
SCHON HUDSONPower Walkers14:00
BERNIE SHUTTLEWORTHPower Walkers14:00
IAN STIRLINGPower Walkers14:00

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
IAN GREENWOODA (60 Min Score)14:00
STUART MCWILLIAMA (60 Min Score)14:00
GRAHAM WALLISA (60 Min Score)14:00
DEBBIE DODDB (45 Min Score)14:00
REG SAUNDERSB (45 Min Score)14:00
PHIL TORODEB (45 Min Score)14:00
PETER YEATESB (45 Min Score)14:00
PETER GROVERPower Walkers14:00
ROSALIND KINGPower Walkers14:00
ALLAN MILLERPower Walkers14:00
PAT MILLERPower Walkers14:00
DENISE PIKEPower Walkers14:00
ILZE YEATESPower Walkers14:00

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
MARK BESLEYA (60 Min Score)14:00
HAMISH MCDONALDB (45 Min Score)14:00
BRUCE PATERSONB (45 Min Score)14:00
HENK DE JONGPower Walkers14:00

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassStart time (EST)
NOEL MCVEYPower Walkers14:00