Orienteering Australia

Start list for Melbourne PAS Monday Summer Series 4 - Valley Reserve

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Melbourne PAS Monday Summer Series 4 - Valley Reserve
Organiser: Victorian ARDF Group
Date: Monday 29 October 2018

Course Setter

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
SUZANNE O'CALLAGHAN19:00

A (Scatter)

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
RICK BAILES19:00
ANDREW BAKER19:00
PETER BROOKS19:00
IAN DAVIES19:00
WARWICK DAVIS19:00
ANDREW HESTER19:00
STEVEN HUGHES19:00
MARK JARVIS19:00
STEVEN OCONNELL19:00
ARTHUR SORENSON19:00
LAURIS STIRLING19:00

B (Scatter)

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MARK BESLEY19:00
STEPHEN DUNBAR19:00
BEN FULLARD19:00
GEOFF HUDSON19:00
ROBERT HUDSON19:00
DARREN HUGHES19:00
JAY KERLEY19:00
PETER LADA19:00
PETER MALLEN19:00
STUART MCWILLIAM19:00
BRUCE PATERSON19:00
JAMES SARGEANT19:00
ROGER SLADE19:00

C (Scatter)

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MELANIE BAHLO19:00
TONY BIRD19:00
ERIC DAVIDSON19:00
KATHERINE DENT19:00
IAN DODD19:00
DALE HOWE19:00
AMANDA KWONG19:00
HAMISH MCDONALD19:00
BARRY MOORE19:00
DEB SUTHERLAND19:00
GREG TAMBLYN19:00
PAK WOON19:00

D (Scatter)

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
GARY BUCHAN19:00
DEBBIE DODD19:00
MURRAY HANNA19:00
RAY HOWE19:00
GRAHAM LEARY19:00
NOEL MCVEY19:00
LAURA PARSONS19:00
SOPHIS VAN VLIET19:00
PETER YEATES19:00

Power Walkers

24 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
GWENNYTH BAKER19:00
GARRY BRODIE19:00
PETER CHEN19:00
AINSLIE CUMMINS19:00
HANS DAMEN19:00
HENK DE JONG19:00
BARRY GILES19:00
ANNIE HOLLAWAY19:00
MICHAEL HUBBERT19:00
SCHON HUDSON19:00
ANDREA JACKSON19:00
LAUREN JACKSON19:00
RHONDA LEARY19:00
ALLAN MILLER19:00
PAT MILLER19:00
NEWBURY NAVIGATORS19:00
MURIEL NEILSON19:00
CHRISTINE PALMER19:00
DIANNE SHALDERS19:00
JENNY SHEAHAN19:00
BERNIE SHUTTLEWORTH19:00
DAVID STILLWELL19:00
IAN STIRLING19:00
ILZE YEATES19:00