Orienteering Australia

Start list for Melbourne PAS Wednesday Summer Series 4 - Croydon Greens

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Melbourne PAS Wednesday Summer Series 4 - Croydon Greens
Organiser: Dandenong Ranges Orienteering Club
Date: Wednesday 31 October 2018

Course Setter

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
ALLAN MILLER19:00

A (Scatter)

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
RICK BAILES19:00
ANDREW BAKER19:00
IAN DAVIES19:00
ALICIA DYMOWSKI19:00
MATTHEW GROVER19:00
PAUL MONKS19:00
STEVEN O'CONNELL19:00
VIC SEDUNARY19:00
ARTHUR SORENSEN19:00
HELEN WALPOLE19:00

B (Scatter)

14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
JOHN GROVER19:00
JAMES GUNASEGARAM19:00
GEOFF HUDSON19:00
ROBERT HUDSON19:00
JAY KERLEY19:00
HANIA LADA19:00
PETER LADA19:00
THOMAS LEE19:00
PETER MALLEN19:00
STUART MCWILLIAM19:00
PATRICK MILLS19:00
DAVID RODGERS19:00
SIMON RYAN19:00
LAURIS STIRLING19:00

C (Scatter)

22 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
BRYAN ACKERLY19:00
MARK BESLEY19:00
ERIC DAVIDSON19:00
PRUE DOBBIN19:00
IAN DODD19:00
DALE HOWE19:00
RAY HOWE19:00
TOM IRELAND19:00
CAROLYN JACKSON19:00
MATTHEW KING19:00
DAVID KNIGHT19:00
PETER MALONEY19:00
HAMISH MCDONALD19:00
KEVIN MORRIS19:00
MARK PHILLIPS19:00
DAMIAN SPENCER19:00
ASHA STEER19:00
JANINE STEER19:00
MARTIN STEER19:00
GREG TAMBLYN19:00
GORDON WILSON19:00
PETER YEATES19:00

D (Scatter)

19 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
NICHOLAS BARRY19:00
LUKE BURTON19:00
DEBBIE DODD19:00
WILLIAM FRASER19:00
PETER GROVER19:00
MURRAY HANNA19:00
PAM KING19:00
LIBBY MEEKING19:00
KEITH NG19:00
ANDREW ONG19:00
WILLIAM PHILLIPS19:00
DENISE PIKE19:00
BENJAMIN PRICE19:00
JAMES REICHMANN19:00
MATTHEW RODIER19:00
OLIVER SEELEY19:00
EWEN TEMPLETON19:00
JENELLE TEMPLETON19:00
KEN WEERARATNE19:00

E (Scatter)

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
HAMISH CANNY19:00
PETER DALWOOD19:00
JUSTIN LEUNG19:00

Power Walkers

30 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
LEN BUDGE19:00
SANDY BURGOYNE19:00
HENK DE JONG19:00
IAN GREENWOOD19:00
MARK HAMMOND19:00
TIM HATLEY19:00
MACY HILL19:00
ANNIE HOLLAWAY19:00
MICHAEL HUBBERT19:00
SCHON HUDSON19:00
GREG JOHNSTONE19:00
JENNY JOHNSTONE19:00
JANET KING19:00
REBECCA KING19:00
NOEL MCVEY19:00
DENNIS MEWS19:00
PAT MILLER19:00
MURIEL NEILSON19:00
SUZANNE O'CALLAGHAN19:00
COLIN PAGE19:00
CHRISTINE PALMER19:00
JILL PHILLIPS19:00
DIANNE SHALDERS19:00
BERNIE SHUTTLEWORTH19:00
TINA SMITH19:00
DAVE STILLWELL19:00
IAN STIRLING19:00
BEV TREASE19:00
MERV TREASE19:00
ILZE YEATES19:00