Orienteering Australia

Start list for Melbourne PAS Wednesday Summer Series 24 - Ashwood North

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Melbourne PAS Wednesday Summer Series 24 - Ashwood North
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Wednesday 20 March 2019

Course Setter

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MATTHEW KING19:00

A (Scatter)

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
ANDREW BAKER19:00
IAN DAVIES19:00
WARWICK DAVIS19:00
ALICIA DYMOWSKI19:00
MATTHEW GROVER19:00
ANDREW HESTER19:00
PETER HOBBS19:00
RISH MISHRA19:00
PAUL MONKS19:00
STEVEN O'CONNELL19:00
VIC SEDUNARY19:00
ARTHUR SORENSEN19:00
HUGH WILSON19:00

B (Scatter)

18 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MANDY BRAND19:00
STEPHEN COLLINS19:00
IAN DODD19:00
STEPHEN DUNBAR19:00
JOHN GROVER19:00
TIM HATLEY19:00
GEOFF HUDSON19:00
ROBERT HUDSON19:00
KEN JAMES19:00
JAY KERLEY19:00
VANESSA KING19:00
AMANDA KWONG19:00
PAUL MUNOZ19:00
IAN PARRY19:00
BRUCE PATERSON19:00
MARCUS REDMAN19:00
SIMON RYAN19:00
TED VAN GELDERMALSEN19:00

C (Scatter)

31 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
BRYAN ACKERLY19:00
RICK BAILES19:00
MARK BESLEY19:00
ERIC DAVIDSON19:00
PRUE DOBBIN19:00
EMMA GATES19:00
MURRAY HANNA19:00
TIM KEEP19:00
GRAHAM LEARY19:00
IAN LI19:00
JAMES LOVE19:00
SARAH LOVE19:00
WAYNE LOVE19:00
PETER MALONEY19:00
JEAN-PAUL MARTINI19:00
HAMISH MCDONALD19:00
STUART MCWILLIAM19:00
JOHN MEEKING19:00
ETIENNE MUN19:00
LINCOLN PATERSON19:00
ANDREW PERKINS19:00
JOSHUA POON19:00
LINCOLN POON19:00
OLIVER SANDERS19:00
RAYMOND SIRLYN19:00
HEMANT SMART19:00
BEN SUTHERLAND19:00
DEB SUTHERLAND19:00
DANIEL SWAIN19:00
GREG TAMBLYN19:00
LACHLAN TINGATE19:00

D (Scatter)

13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MELANIE BAHLO19:00
BENEDICT BAUER19:00
SEAN CROTHERS19:00
MARGI FREEMANTLE19:00
TALIN GOCHIAN19:00
CHRISTIAN HACHMANN19:00
MAX KAISER19:00
SPENCER KELSEY19:00
PAM KING19:00
PHILIPPA LOHMEYER-COLLINS19:00
LIBBY MEEKING19:00
DUNCAN SUTHERLAND19:00
PETER YEATES19:00

E (Scatter)

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
MAX BEGLEY19:00
MATTHEW CARABOTT19:00
JUSTIN CHAN19:00
CHRISTIAN CH'NG19:00
PETER COLE19:00
HELEN KERLEY19:00
CAMPBELL MANNING19:00
MATT MANNING19:00
ANNA MOON19:00
JORDAN YU19:00

Power Walkers

28 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
GEOFF ADAMS19:00
GWENNYTH BAKER19:00
LEN BUDGE19:00
HENK DE JONG19:00
DEBBIE DODD19:00
BEV ESMORE19:00
RON FREDERICK19:00
IAN GREENWOOD19:00
MARK HAMMOND19:00
ELIZABETH HATLEY19:00
ANNIE HOLLAWAY19:00
MICHAEL HUBBERT19:00
SCHON HUDSON19:00
ANDREW HUNTER19:00
ROSALIND KING19:00
JANE MADDEN19:00
KATHY MADDEN19:00
NOEL MCVEY19:00
ALLAN MILLER19:00
PAT MILLER19:00
MURIEL NEILSON19:00
NAVIGATORS NEWBURY19:00
BETTY PEARCE19:00
DIANNE SHALDERS19:00
BERNIE SHUTTLEWORTH19:00
IAN STIRLING19:00
SHONAID UCCELLINI19:00
ILZE YEATES19:00