Orienteering Australia

Start list for MTBO 1 - Summer 75 Series - You Yangs

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: MTBO 1 - Summer 75 Series - You Yangs
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Sunday 20 January 2019

Open Men

30 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Andy BlackV VIC10:00
Pierre BroknerAR V10:00
Toby CooperEU V10:00
Ben CreberV VIC10:00
Nick EddyV VIC10:00
Riley FlahertyV VIC10:00
Scott GavensBK V10:00
Luke HainesV VIC10:00
Andrew JohnstonV VIC10:00
Martin KozmaBK V10:00
Jeremi Laverdiere BlouinV VIC10:00
Steve LeicesterBK V10:00
Tom LothianBK V10:00
Peter MaloneyNE V10:00
Brett MartiniV VIC10:00
David MayerV VIC10:00
David McnamaraV VIC10:00
Cooper MillettV VIC10:00
Darian PanterAR V10:00
Bruce PatersonBK V10:00
Lucas PittawayV VIC10:00
Alesh RajchV VIC10:00
Geoff RobinsonBK V10:00
Tim RoweV VIC10:00
Garan SinclairV VIC10:00
Jon SuttcliffeBK V10:00
Ron ThomasV VIC10:00
Andrew TurnerV VIC10:00
Philip VimpaniV VIC10:00
Joel WatsonV VIC10:00

Open Women

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Martine BarrotV VIC10:00
Thorlene EgertonBK V10:00
Kate GavensBK V10:00
Carolyn JacksonBK V10:00
Julie MerryfullV VIC10:00
Lesa MuirV VIC10:00
Sofie Van GunsterenV VIC10:00

Vet Men

25 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Peter CusworthBK V10:00
Rob DavisV VIC10:00
Robert EdmondsNE V10:00
Alan FlahertyV VIC10:00
David GaleV VIC10:00
Mark GearyBK V10:00
Blake GordonEU V10:00
Peter GroverDR V10:00
Anthony HallV VIC10:00
Tim HatleyBK V10:00
Peter HillBG V10:00
Ralph KochYV V10:00
Steven LawBK V10:00
Stuart LloydV VIC10:00
Glenn MartiniV VIC10:00
Stuart McWilliamDR V10:00
Kevin MorrisBK V10:00
Mark PearsonBK V10:00
Nick PileV VIC10:00
David PrenticeNE V10:00
David RowlandsBK V10:00
Peter SearleBG V10:00
Tim TurnbullV VIC10:00
Bill VandendoolMF V10:00
Graham WallisDR V10:00

Vet Women

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Helen AlexanderBK V10:00
Debbie CassarBK V10:00
Jodie ChalmersBK V10:00
Carolyn CusworthBK V10:00
Tania ElderkinV VIC10:00
Dale Ann GordonEU V10:00
Louise HallBG V10:00
Kathy LileyYV V10:00
LISA PAGEV VIC10:00
Denise PikeDR V10:00
Karen StrachanDR V10:00
Peta WhitfordYV V10:00

Junior Men

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Patrick CooperEU V10:00
Thomas CreberV VIC10:00
Evan GavensBK V10:00
Roy GearyBK V10:00
Angus HallV VIC10:00
Neo KozmaBK V10:00
Alex RowlandsBK V10:00
Hayden VimpaniBK V10:00

Junior Women

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Georgia GaleV VIC10:00
Mia GavensBK V10:00
Ella VimpaniV VIC10:00