Orienteering Australia

Start list for SOS Macarthur - Campbelltown

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: SOS Macarthur - Campbelltown
Organiser: Bold Horizons
Date: Saturday 23 March 2019

Long Line Open

3 600 m, 34 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Dean WilliamsonSHN08:48:09
Stephan WagnerSHN08:55:18
Alastair GeorgeBFN09:05:28
Jim MackayURN09:07:01
Peter AnnettsGON09:08:19
Andrew LumsdenBFN09:23:03
Craig RoachSHN09:27:27
Ellis LeungGON09:28:43
Ruth SheddenSHN09:31:11
Dave LottyURN09:34:15
Adam HorleyGON09:36:26
Helen GolderSHN09:39:58
Helen MurphyURN09:42:00
Terry MurphyURN09:43:25
Ben Johnson09:44:35
Peter MeyerSHN09:54:59
Angus SheddenSHN09:57:46
Emily Sorensen09:59:07
Sandra StewartSHN10:05:26
Garry StewartSHN10:06:15
Robert PrenticeNCN10:10:08
Sarah Righetti10:12:14
James Righetti10:16:08
Dick OgilvieURN10:17:11
Elizabeth LewisSHN10:21:54
Shane DoyleURN10:32:42
Mark ShinglerBFN10:35:10
John McGannSHN10:40:04
Kristie CarrollSHN10:40:47
Ben CumminsSHN10:46:00
Russell BlatchfordIKN10:51:13
Nicola BlatchfordNCN10:52:43
Barbara HillGON11:02:26
Tony HillGON11:03:23

Long Line High School

3 600 m, 9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Cooper HorleyGON09:33:42
Martine ValaisWHN09:35:09
Iida LehtonenGON10:04:28
Angus LeungGON10:06:23
Niamh CassarWHN10:12:25
Andra LeungGON10:13:44
Nea ShinglerBFN10:25:38
Serena DoyleURN10:26:43
Nat CarrollSHN10:40:54

Long Line Primary

3 600 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Isabelle Bennett09:51:28

Short Line Open

1 900 m, 14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Ron PallasURN09:24:57
Louise BrooksSHN09:31:15
Susan HealyURN09:33:45
Constance ValaisWHN09:34:48
John McGannSHN10:06:57
Ed Hannah10:10:27
Amani Kazeyolo10:13:13
Robert SprySHN10:15:10
Craig RoachSHN10:21:34
Adam HorleyGON10:28:21
Ellis LeungGON10:36:03
Janet Cummins10:43:36
Angus SheddenSHN10:44:10
Helen GolderSHN11:12:13

Short Line High School

1 900 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Cooper HorleyGON10:27:31
Ben ZidsSHN10:38:37
Iida LehtonenGON10:54:46

Short Line Primary

1 900 m, 13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Rory SheddenSHN09:26:27
James Phythian10:19:31
Channing Whary10:28:14
Sullivan Whary10:28:16
Hadley Whary10:30:06
William Keats10:34:34
Ethan Keats10:34:35
Ailie CarrollSHN10:39:01
Tristan Gardiner10:39:48
Daniel ZidsSHN10:39:49
Stevan Simic10:39:51
Euan SheddenSHN10:40:24
Channing Whary11:32:02

Score Open

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
John McGannSHN09:37:40
Cavanagh family10:26:20
Louise BrooksSHN10:44:48

Score High School

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Aurelie ValaisWHN09:37:24
Cooper HorleyGON10:54:26

Score Primary

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Abbey ZidsSHN10:27:33
Hamish Foreman10:29:08
Dante Lambordo10:29:10
Sophie CumminsSHN10:46:06