Orienteering Australia

Start list for SOS Northside - Balgowlah

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: SOS Northside - Balgowlah
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 4 May 2019

Long Line Open

4 200 m, 29 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
David McGheeBNN09:17:48
Louise Brooks09:24:32
Ross BarrGON09:29:31
Ian McKenzieURN09:29:37
Ian BlaydenGON09:37:19
Helen MurphyURN09:37:36
Darren Hossaek Gillian Adams09:37:59
Terry MurphyURN09:39:08
Dan RedfernGON09:40:28
Laurent BillotURN09:46:54
Natalie GraingerGON09:49:50
Michael ClaydenGON09:55:03
Jim Mackay09:55:57
Ellis LeungGON09:59:16
Wayne Elliot10:05:44
Cameron Duncan10:07:53
Peter ThomasonBNN10:10:07
Shiona WillIKN10:12:37
Shane DoyleURN10:19:07
Virpa Komulainen10:25:38
Michael RoylanceBFN10:26:38
Comille Granp10:35:41
Keith GoodeBFN10:37:24
Tom KennedyGON10:39:15
Jamie KennedyGON10:43:30
Brian BlackBNN10:43:33
John GilesGON10:48:41
Peter FozoGON10:55:04
Aniko Fozo-KerteszGON10:55:23

Long Line High School

4 200 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Antony ChenGON09:32:19
Mingzheng XieGON09:32:19
Eric Peilin LiuGON09:45:42
Cameron WillIKN09:59:17
Riley GraingerGON10:05:59
Iida LehtonenGON10:08:45
Ethan LeeGON10:12:29
Jamie LeeGON10:13:48
Serena DoyleURN10:19:11
Angus LeungGON10:36:30

Long Line Primary

4 200 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Christian Wilson09:20:21
Toby Maras 09:20:25
Sophie Ball10:32:13

Short Line Open

2 500 m, 16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Sue ThomsonGON09:24:15
Brian Duffy09:26:27
Susan Duffy09:26:33
Amelia Duffy09:26:35
Kai Sawaki09:28:36
Michelle Povah09:42:19
Bryony CoxGON09:44:51
Mark LusherGON09:47:07
Ron JunghansGON09:58:46
Ted MulherinWHN10:02:05
Ori Gudes10:02:57
John BulmanGON10:26:01
Chris and Claire10:43:00
Airdrie LongGON10:48:21
Elizabeth BulmanGON10:57:03
Samantha & Ren Nash11:10:16

Short Line High School

2 500 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Jacob PovahBNN09:39:42
Arthur GouezigouxGON09:40:13
Nicolas LiuGON09:58:05
Andra LeungGON10:59:00
Iida LehtonenGON11:00:02

Short Line Primary

2 500 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Brandon To09:29:00
Will and Luke09:30:03
Hugh Dickson09:31:42
Brandyn09:34:16
Quinn Ellis09:38:50
Hilary Fern09:38:53
Arthur Lusher09:47:07
Maggie MackayURN09:55:40

Score Open

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
David StittGON09:45:45
Brian BlackBNN10:12:21

Score Primary

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Levay + Lanzarones10:39:18