Orienteering Australia

Start list for SOS Northside - St Ives Chase

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: SOS Northside - St Ives Chase
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 25 May 2019

Long Line Open

4 700 m, 26 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Ellis LeungGON09:19:27
Melissa ThomasBNN09:20:02
Richard PattisonBNN09:20:05
Terry MurphyURN09:20:51
Michael ClaydenGON09:21:27
Michael FreeGON09:23:57
Ian McKenzieURN09:31:33
Jill WoodruffGON09:32:03
Julian LedgerBNN09:35:29
Stefan KuehnBNN09:40:50
Gary GloverGON09:45:49
Miles EllisBFN09:47:02
Huon WilsonGON09:51:47
Toby WilsonGON09:54:23
Nick EalesGON09:54:58
Ron JunghansGON10:08:33
Dan RedfernGON10:09:13
Connor and Jade10:15:13
Ross BarrGON10:19:42
Jim Wells 10:24:29
Jim MerchantGON10:27:25
Terry BluettBNN10:31:18
Peter Fozo10:49:31
Aniko Fozo-KerteszGON10:50:52
Greg BarbourBFN11:11:43
Nick Collins11:12:38

Long Line High School

4 700 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Elonian Hess09:50:35
Mingzheng Xie09:55:20
Anthony Chen09:55:44
Tyrone Liu09:55:45
Eric Peilin LiuGON10:07:39
Ethan LeeGON10:10:23
Jamie LeeGON10:12:24
Julia BarbourBFN11:05:26
Iida LehtonenGON11:08:03
Louise BarbourBFN11:10:32

Long Line Primary

4 700 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Luke Marks09:27:58
Will BrookerKnox09:27:59
Saxon McDonellKnox09:28:06
Julian Hess 09:52:04
Sina Hess 09:52:25

Short Line Open

3 200 m, 19 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Connor and Jade09:22:20
Peter ThomasonBNN09:35:17
Hilary Fern09:39:59
Yu Hyok Kim09:42:40
Dan Hall09:50:57
Stefan Zakmie09:54:29
Bryony CoxGON10:09:50
Tim CoxGON10:10:08
Brian Duffy10:15:29
Susie Duffy10:16:02
Stefan KuehnBNN10:40:06
Ellis LeungGON10:42:56
Cheryl BluettBNN10:45:00
Ian McKenzieURN10:47:35
Kim EalesGON10:50:05
Keith GoodeBFN10:56:07
Juha Lehtonen11:02:54
Natalia BeliakovaBFN11:11:46
John BulmanGON11:17:55

Short Line High School

3 200 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Edgar Girls09:21:04
Yunwoo KimGON09:43:01
Arthur GouezigouxGON09:43:22
Nicolas LiuGON10:08:25
Nicolas LiuGON10:08:25
Amelia Duffy10:16:03
Michael Dalton10:16:49

Short Line Primary

3 200 m, 16 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Stubbs Boys09:21:07
Arthur LusherGON09:26:15
Johnny WangKNOX09:26:42
Brandon ToKnox09:26:45
Ryan ZhaoKnox09:28:40
Aron FlemingKnox09:28:41
Fern EllisBennelong09:40:03
Olivia and Annabelle09:47:45
Andrew and Claire Dalton10:27:46
Alison and John Dalton10:28:45
Magnus Love10:43:24
Elodie Love10:44:23
Joel Hooimeyer10:52:30
Lilja LehtonenGON10:57:41
Ben McConaghyGON11:03:57
Toby Cochrane11:06:59

Score Open

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Graham & David McMahonGON09:21:59
David StittGON09:53:01
Barbara JunghansGON10:12:11
Melissa ThomasBNN10:33:04
Nicola WoodsBNN10:52:25
Richard PattisonBNN10:56:48

Score High School

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Liliy, Jacob Sarah10:07:40

Score Primary

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EST)
Kim, Sophie, Emily EalesGON09:54:13
Jason, Eve, Molly, Annie10:07:36