Orienteering Australia

Start list for ACT Midweek Series: Mulligans Flat

Event informationShow start list by classPrint

Name: ACT Midweek Series: Mulligans Flat
Organiser: Orienteering ACT
Date: Wednesday 26 June 2019

AO-A

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
John ScownOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00

BS-A

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
Leroy DickieOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
David JenkinsOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Jonathan MillerOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Tony PowellOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Julia Waddell-WoodOrange 2: W: Masters (3)3 200 m12:00

DR-V

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
Merv BendleOrange 2: M: Masters (7)3 200 m12:00

DR-V

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
Chris BendleOrange 2: W: Masters (3)3 200 m12:00

No club membership

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
Lawrie BrownOrange 2: M: Masters (7)3 200 m12:00
Celia CramerOrange 2: Teams (2)3 200 m12:00
Evelyn CramerOrange 2: Teams (2)3 200 m12:00

PO-A

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
Bryant AllenOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
John HardingOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
David HoggOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Tony SlatyerOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Phil WalkerOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Geoff WoodOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Mike McAuliffeOrange 2: M: Masters (7)3 200 m12:00
Bill MonaghanOrange 2: M: Masters (7)3 200 m12:00

RR-A

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
Michael BurtOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Keith FifieldOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Wayne GregsonOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Bill JonesOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Tate NeedhamOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Eric WainwrightOrange 1: M: Masters (17)4 800 m12:00
Cath ChalmersOrange 1: W: Masters (1)4 800 m12:00
John SuttonOrange 2: M: Masters (7)3 200 m12:00
Edwina MulhearnOrange 2: W: Masters (3)3 200 m12:00

WE-A

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameClassCourse lengthStart time (EST)
Andrew CheffersOrange 2: M: Masters (7)3 200 m12:00
John SuominenOrange 2: M: Masters (7)3 200 m12:00