Orienteering Australia

Start list for Sprint Into Spring Race 3, Kuranjang College

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Sprint Into Spring Race 3, Kuranjang College
Organisers: Orienteering Victoria / Tuckonie Orienteering Club
Date: Saturday 19 October 2019

Mo Men

3 450 m, 39 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Bruce ArthurMF V14:00
Mason ArthurMF V14:00
Stephen BirdBK V14:00
David BrownridgeBG V14:00
Stephan CollinsBK V14:00
Toby CooperBK V14:00
Carl DalheimMF V14:00
Max DalheimMF V14:00
Peter DalwoodDR V14:00
Ian DaviesOV/No club14:00
Warwick DavisTK V14:00
Billy EvansOV/No club14:00
Scott GavensBK V14:00
Peter HodkinsonMF V14:00
Alex IkinBK V14:00
Fredrik JohanssonMF V14:00
Aston KeyMF V14:00
Jensen KeyMF V14:00
Warren KeyMF V14:00
Matthew KingBK V14:00
David KnightBK V14:00
Tom LothianBK V14:00
Shane MalliaBK V14:00
Ian MathiesonOV/No club14:00
Brodie NankervisMF V14:00
Todd NeveMF V14:00
Archie NeylonBG V14:00
Steven O'ConnellBK V14:00
Rod PhillipsMF V14:00
Conan PrendergastEU V14:00
Roch PrendergastEU V14:00
Kerrin RattrayMF V14:00
Simon RouseDR V14:00
Daniel StottOV/No club14:00
Blair TrewinYV V14:00
Kevin WheelerMF V14:00
Callum WhiteYV V14:00
Glen WhiteYV V14:00
Warwick WilliamsEU V14:00

Mo Women

3 450 m, 13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Clare BrownridgeBG V14:00
Nicola DalheimMF V14:00
Cassandra DuttonDR V14:00
Lucy FlemingCH V14:00
Kate FrancisMF V14:00
Kate GavensBK V14:00
Liis JohansonMF V14:00
Natasha KeyMF V14:00
Sue KeyMF V14:00
Sarah LoveDR V14:00
Heather O'DonnellYV V14:00
Aislinn PrendergastEU V14:00
Yulia ShutkovskayaOV/No club14:00

Sally Men

2 400 m, 19 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Geoff ArmstrongNE V14:00
Peter BeggsTK V14:00
Tony CrothersOV/No club14:00
Ian DoddDR V14:00
Lachlan FeuerherdtBG V14:00
Des GregoryBK V14:00
Tim HatleyBK V14:00
Michael HubbertBK V14:00
James LoveDR V14:00
Wayne LoveDR V14:00
Barry McCraeYV V14:00
Stuart McWilliamDR V14:00
Dennis MewsBK V14:00
Bruce PatersonAR V14:00
Damian SpencerDR V14:00
Greg TamblynBK V14:00
Dale TavernaCH V14:00
Ewen TempletonBK V14:00
Peter YeatesDR V14:00

Sally Women

2 400 m, 24 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Helen AlexanderBK V14:00
Jessica AvalonOV/No club14:00
Brooke AyresBK V14:00
Sheila AyresBK V14:00
Jemima Bradfield SmithCH V14:00
Debbie DoddDR V14:00
Elizabeth HatleyBK V14:00
Judi HerkesBK V14:00
Margaret KerteszEU V14:00
Milla KeyMF V14:00
Pam KingDR V14:00
Hania LadaYV V14:00
Philippa Lohmeyer-CollinsBK V14:00
Sammy LoveDR V14:00
Barbara McCraeYV V14:00
Rebecca NeylonOV/No club14:00
Maree PlattBG V14:00
Judy PrendergastEU V14:00
Rosie SalvarisBK V14:00
Danielle StottOV/No club14:00
Sophie TavernaCH V14:00
Wendy TavernaCH V14:00
Helen WalpoleDR V14:00
Eleanor WilliamsBG V14:00

Usain Men/Women

1 925 m, 13 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Joel CrothersDR V14:00
Joshua FeuerherdtBG V14:00
Luke FeuerherdtBG V14:00
Evan GavensBK V14:00
Mia GavensBK V14:00
Lucas KentYV V14:00
Ella LangYV V14:00
Josh LaytonNE V14:00
Matthew LaytonNE V14:00
Emma LothianOV/No club14:00
Sam LothianOV/No club14:00
Lydia StottOV/No club14:00
Anita VrabcenjakOV/No club14:00