Orienteering Australia

Start list for River Orienteering Series ROS 4 - Beaman Park, Earlwood

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: River Orienteering Series ROS 4 - Beaman Park, Earlwood
Organiser: Uringa Orienteers
Date: Sunday 8 December 2019

Men Long Line

5 850 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Brian ClelandUR N16:00
Paul ColemanNo club membership16:00
Ian FroudeIK N16:00
Kelvin MengUR N16:00
John MurrayWH N16:00
Tim PerryWH N16:00

Women Long Line

5 850 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Melanie ChristieUR N16:00
Serena DoyleUR N16:00

Men Medium Line

4 150 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Hallajii Shaik Abdul CaderUR N16:00
Phillip Ryan Daniel SerratoreUR N16:00
Jacob DolleNo club membership16:00
Mitchell GrubitsNo club membership16:00
Dave LottyUR N16:00
Jonathan NolanUR N16:00
William NolanUR N16:00
James StuartIK N16:00

Women Medium Line

4 150 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Jane BolandUR N16:00
Louise BrooksSH N16:00
Barbara DawsonGO N16:00
Carol Anne El-ChaarNo club membership16:00
Sue FroudeIK N16:00
Airdrie LongGO N16:00
Mary Jane MahonyUR N16:00
Vicki WilmottIK N16:00

Short Line

2 150 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Denise BengerNo club membership16:00
Reilly Spencer ChambersNo club membership16:00
Tom DaviesNo club membership16:00
Harrison GrubitsNo club membership16:00
Alon GudesUR N16:00
Ella GudesUR N16:00
Ada MartinNo club membership16:00
Ryan PattisonBN N16:00

Men Score

10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Matthew CollinUR N16:00
Istvan GrubitsIK N16:00
Jeff LulandNo club membership16:00
John McGannSH N16:00
Richard PattisonBN N16:00
Austen PepperBN N16:00
Anthony SaveskiNo club membership16:00
Andrew SmithGO N16:00
Paul VeerhuisUR N16:00
Jim WilsonIK N16:00

Women Score

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Toni BachvarovaGO N16:00
Sue DavisBF N16:00
Penelope FieldUR N16:00
Yvonne FilleryWH N16:00
Jennifer GrubitsNo club membership16:00
Linda SestaUR N16:00