Orienteering Australia

Start list for Newcastle SS Event 2

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Newcastle SS Event 2
Organiser: Newcastle Orienteering Club
Date: Wednesday 23 October 2019

Men

29 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Emile AltmannNC.N17:00
Robert BennettNC.N17:00
Stephane BrindelNC.N17:00
Matt BrownNC.N17:00
Glenn BurgessNC.N17:00
Glenn DowneyNC.N17:00
Graham FowlerNC.N17:00
Justin GoodwinNC.N17:00
Andrew HaighNC.N17:00
Shane JenkinsNC.N17:00
Andrew KillenNC.N17:00
Paul KillenNC.N17:00
Rob LanghamNC.N17:00
Clint LawrenceNC.N17:00
Jim LeeNC.N17:00
Alex MasseyNC.N17:00
Andrew MorrisNC.N17:00
Kendall O'ConnorNC.N17:00
Warren QuiltyNC.N17:00
Malcolm RobertsNC.N17:00
Steven RobertsNC.N17:00
John ShawNC.N17:00
Scott SimsonNC.N17:00
Brock SmithNC.N17:00
Justin StaffordNC.N17:00
Graeme TaplinNC.N17:00
Shane TrotterNC.N17:00
Robert VincentNC.N17:00
Alex WheelerNC.N17:00

Women

18 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Bernadette BennettNC.N17:00
Bridget BennettNC.N17:00
Elaine BennettNC.N17:00
Cathie BradstreetNC.N17:00
Elizabeth BunnNC.N17:00
Nichole DeanNC.N17:00
Ginaya DunnNC.N17:00
Katherine DynonNC.N17:00
Salme FullerNC.N17:00
Nicole HaighNC.N17:00
Caroline JenkinsNC.N17:00
Lisa LampeNC.N17:00
Jessica LawrenceNC.N17:00
Laura Lewis-MinogueNC.N17:00
Karen MoranteNC.N17:00
Gayle QuantockNC.N17:00
Carolyn RigbyNC.N17:00
Bronwyn StaffordNC.N17:00

Team

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Lyndal and Andrew SwanNC.N17:00
Alley Tiller and Sarah Wilson and Nat WilsonNC.N17:00
Franscesca Tony Marie and LaytonNC.N17:00
Bert Van Netten and Anita BickleNC.N17:00
Steve Ward and Aileen DellarNC.N17:00

Walker

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Thomas BunnNC.N17:00
Jack HartNC.N17:00
Ingrid OblasserNC.N17:00
Viola O'ConnorNC.N17:00
Sheena RobertsonNC.N17:00
Deanne ShawNC.N17:00