Orienteering Australia

Start list for SOS - Chatswood High

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: SOS - Chatswood High
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 26 October 2019

Long Line Open

2 900 m, 59 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Melissa AnnettsGON09:08:04
Sue ThomsonGON09:11:13
Peter AnnettsGON09:12:31
Tony HillGON09:15:09
Terry MurphyURN09:16:06
Richard MorrisBNN09:17:05
Saffron SweeneyWHN09:22:16
Melanie ChristieURN09:24:45
Michael RoylanceBFN09:28:11
Ian McKenzieURN09:29:24
Gary GloverGRN09:31:46
Michelle PovahBNN09:32:32
Keith PovahBNN09:33:59
David Johnson09:35:04
Matt PetersURN09:36:50
Paula ShinglerBFN09:43:26
Ross DukerGON09:43:29
Tom KennedyGON09:44:48
Robert Fairlie-CuninghameBFN09:45:11
Maugan RimmerGON09:48:59
Kim EalesGON09:49:46
Rodney ParkinBNN09:52:09
Mark ShinglerBFN09:52:49
Peter Annetts 2nd RunGON09:54:09
Miles EllisBFN09:55:03
Bryony CoxGON09:56:47
Tim CoxGON09:56:49
Peter McConaghyGON09:57:17
Graeme DawsonGON10:01:34
Aidan DawsonGON10:02:53
Melissa JosephGON10:03:22
Steve HollowayWHN10:03:41
Mark JonesWHN10:04:25
Ellis LeungGON10:04:38
David BrayGON10:05:27
Stefan KuehnBNN10:06:06
Toby WilsonGON10:08:08
Colin BurnettGON10:11:25
Graeme HillWHN10:18:32
Aniko Fozo-KerteszGON10:19:00
Jackie Brighton10:20:08
Terry BluettBNN10:21:06
Andrew SmailWHN10:22:21
Jackson Smail HullWHN10:22:26
Peter ThomasonBNN10:24:31
Keith GoodeBFN10:26:35
Dan RedfernGON10:26:41
Connor Smith 10:28:55
Andrew HillWHN10:32:21
Kwok Wai WangGON10:32:35
Andrew SmithGON10:34:23
Toni BachvarovaGON10:34:39
Rob BennettNCN10:35:28
Kay, Ellery and Tully Murphy10:38:25
Nick EalesGON10:38:42
Peter FozoGON10:57:29
Duncan CurrieGON10:59:23
Colin Currie GON11:01:44
Aaron Hill11:04:51

Long Line High School

2 900 m, 19 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Nick StanleyGON09:02:17
Harrison Talbot09:04:38
Will KayWHN09:24:30
Tyrone Lui09:44:16
Antony ChenGON09:44:18
Aidan PehGON09:47:59
Tim McConaghyGON09:54:28
Aurelie ValaisWHN09:55:05
Kieran JosephGON09:59:59
Eric Peilin LiuGON10:09:08
Iida LehtonenGON10:09:56
Ethan LeeGON10:14:49
Jamie LeeGON10:16:49
Riley GraingerGON10:20:29
Selwyn SweeneyWHN10:29:15
Adam and Oscar Murphy10:35:40
Ewan ShinglerBFN10:37:15
Alex Belousoff10:40:56
David McGheeBNN11:11:15

Long Line Primary

2 900 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Savanna SweeneyWHN09:22:26
Lachlan Woodbridge09:35:03
Harry Chighine09:40:00
Lilja LehtonenGON10:00:17
Johtaro Barker10:01:39

Short Line Open

1 700 m, 28 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Becki SteinGON09:23:20
Clare Netherton09:26:54
Andrew LumsdenBFN09:32:25
James KennedyGRN09:39:20
Anthony Saunders09:40:44
Richard MorrisBNN09:50:49
Jack + Connor09:51:19
Barbara JunghansGON09:51:47
Constance ValaisWHN09:53:41
Barbara DawsonGON09:54:10
Dave LottyURN09:56:10
Juha LehtonenGON10:01:07
Ted MulherinWHN10:03:00
Natalia BeliakovaBFN10:03:58
Cheryl BluettBNN10:12:02
Ian McKenzieURN10:29:41
Melanie ChristieURN10:31:19
Terry MurphyURN10:32:14
Fergus DixonGON10:34:34
Saffron SweeneyWHN10:42:05
David BrayGON10:46:20
Stefan KeuhnBNN10:54:42
Julie Cutbush10:59:14
Samantha and Benjamin Nash11:05:25
Andy SimpsonBFN11:05:47
Toni BachvarovaGON11:16:28
Andrew SmithGON11:18:05
Andrew SmailWHN11:27:10

Short Line High School

1 700 m, 20 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Charlie White09:19:55
Jack Broadbent09:28:38
Daniel PovahBNN09:31:55
Jacob PovahBNN09:32:10
Nea ShinglerBFN09:37:32
Alex Belousoff09:47:19
Louise BarbourBFN10:00:35
Arthur GouezigouxGON10:01:02
Cameron JosephGON10:03:10
Julia BarbourBFN10:03:17
Andra LeungGON10:04:12
Ellysa Jones + FamilyWHN10:04:30
Anthony Wu10:07:47
Niamh CassarWHN10:27:41
Nick StanleyGON10:36:28
Iida LehtonenGON10:49:09
Jacob PovahBNN10:49:27
Lyra SimpsonBFN11:03:15
Abigail McGheeBNN11:10:12
Clyde McGheeBNN11:12:15

Short Line Primary

1 700 m, 20 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Vincent MorrisBFN09:10:54
Eamon Corry09:26:36
Devlin McCarthy09:31:20
Aran Fleming09:31:21
Hugh Fairlie-CuninghameBFN09:34:30
Lachlan IfieldKnox09:36:25
Jordan Pang09:36:26
Wayne Evans + Family09:54:05
Amelia BhattiGON10:11:48
Elizabeth Webb10:19:41
Jessica Webb10:19:47
Magnus LoveBFN10:26:45
Elodie LoveBFN10:28:17
Brian ThorpeBFN10:32:03
Savanna SweeneyWHN10:43:42
Bianca CutbushBFN10:50:12
Andrew + Arthur Florence10:51:51
Luke Liu11:01:19
Lila Liu11:01:20
Jackson Smail HullWHN11:27:11

Score Open

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Alistair McLeanBFN09:25:26
Fergus DixonGON11:10:22

Score High School

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Scarlett Saunders10:11:19
Nick StanleyGON10:11:44
Nicolas LiuGON10:37:31
David StanleyGON10:53:14

Score Primary

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Emily McLeanBFN09:25:20
Brandon Cranfield09:44:57
Lucy Woodbridge09:44:59
Nate Arton09:45:01
Angela DarbyGON10:08:53
Joanna DarbyGON10:16:43
Jason and Eve BennettGON10:28:06

Warm Up Open

900 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Sue HealyURN09:54:57
Toby WilsonGON10:42:51

Warm Up High School

900 m, 2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Scarlett Saunders09:40:43
Charlie White09:55:52

Warm Up Primary

900 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Justine De Reny De CourcellesWHN09:29:41
Eamon Curry09:55:53
Zachary HillWHN10:05:34
Nicki McConaghyGON10:14:02
Savanna SweeneyWHN10:14:03
Eales FamilyGON10:48:41
Lilija LehtonenGON10:50:59