Orienteering Australia

Start list for Sydney Summer Series / Sydney Map Running #19 Forestville

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Sydney Summer Series / Sydney Map Running #19 Forestville
Organiser: Bennelong Northside Orienteers
Date: Wednesday 12 February 2020

Score

151 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
John AndersonGO16:00
Peter AnnettsGO16:00
Ryan ArmstrongNo club membership16:00
Toni BachvarovaGO16:00
Greg BarbourBF16:00
David BowermanCC16:00
David BrayGO16:00
John BrayanGO16:00
Stacey BryceGO16:00
Elizabeth BulmanGO16:00
John BulmanGO16:00
Ben ButcherGO16:00
Tim ButcherGO16:00
Stuart ButlerBN16:00
David CameronNo club membership16:00
Robin CameronGO16:00
Ross CaterallGO16:00
Ian ClitheroeNo club membership16:00
Emmanuelle ConvertWH16:00
Vivien de Remy de CourcellesWH16:00
Martin CousinsGO16:00
Mathew CoxNo club membership16:00
Rochelle CoxGO16:00
Tim CoxGO16:00
Jennie CrampGO16:00
Jonathan D'ArcyGO16:00
Barbara DawsonGO16:00
Peter DayGO16:00
Stuart DeaneGO16:00
Martin DearnleyGO16:00
Fergus DixonGO16:00
Stephen DunlopWH16:00
Kim EalesGO16:00
Nick EalesGO16:00
Quentin FengGO16:00
Graham FieldGO16:00
Mary FienBF16:00
Steve FlickBN16:00
Jim ForbesGO16:00
Daniel FowlerNo club membership16:00
Gill FowlerBF16:00
Aniko Fozo-KerteszGO16:00
Michael FreeGO16:00
Ian FroudeIK16:00
Rebecca GeorgeBF16:00
John GilesGO16:00
Tim GilesBF16:00
Lloyd GledhillGO16:00
Malcolm GledhillWH16:00
Marion GledhillWH16:00
Gary GloverGO16:00
Andrew GoddardGO16:00
Keith GoodeBF16:00
Riley GraingerGO16:00
Rachel GrindlayNo club membership16:00
John HaddrickBN16:00
Carolyn HauptGO16:00
Robert HayenBN16:00
Karin HefftnerGO16:00
Robert HerkesGO16:00
Andrew HillWH16:00
Graeme HillWH16:00
Peter HooperBN16:00
Cooper HorleyGO16:00
Glen HorrocksGO16:00
Graham HorrocksGO16:00
Steven HorrocksGO16:00
Andrew HuxleyGO16:00
Carol JacobsonGO16:00
Ken JacobsonGO16:00
Ian JessupGO16:00
Barbara JunghansGO16:00
Ron JunghansGO16:00
Will KayWH16:00
Belinda KennyGO16:00
Atte LahtinenGS16:00
Sharon LambertBN16:00
Karen LanganWH16:00
Iida LehtonenGO16:00
Juha LehtonenGO16:00
Lilja LehtonenGO16:00
Miia LehtonenNo club membership16:00
Jack LeverGO16:00
Arthur LusherGO16:00
Ciaran LynchCC16:00
Andrew MacDonaldBF16:00
Jim MackayUR16:00
Amanda MackieBF16:00
Martin MansfieldWH16:00
Ciaran MatthewsonGO16:00
Peter McConaghyGO16:00
Ian McKenzieUR16:00
Iain McKernanGO16:00
James McQuillanWH16:00
Jim MerchantGO16:00
Ian MillerWH16:00
Belinda MoranteGO16:00
Bob MorganBN16:00
Janet MorrisWH16:00
Richard MorrisBN16:00
Richard MountstephensBF16:00
Ted MulherinWH16:00
John MurrayWH16:00
Simon NashBN16:00
David NobleWH16:00
Steven O'BrienNo club membership16:00
Rod ParkinBN16:00
Aurelien PennemanNo club membership16:00
Austin PepperBN16:00
Hugh PercivalNo club membership16:00
Johnny PetersenGO16:00
Anthony PettersonGO16:00
Dom PitotBN16:00
Michelle PovahBN16:00
Digby PritchardBN16:00
Dan RedfernGO16:00
Jessica ReevesNo club membership16:00
Steve RyanNo club membership16:00
Warwick SelbyGO16:00
Joel SercombeGO16:00
Brett SewellBN16:00
Ewen ShinglerBF16:00
Paula ShinglerBF16:00
Marco SieviSwiss16:00
Joshua SimmonsGO16:00
Roland SimpsonGO16:00
Andrew SmithGO16:00
Phillip SmythBN16:00
David StittGO16:00
James StuartIK16:00
Nicholas SwanGO16:00
Sylvia TeohWH16:00
Armands TeterisGO16:00
Peter ThomasonBN16:00
Dale ThompsonGO16:00
Sue ThomsonGO16:00
Paul ToomeyGO16:00
Samuel TsangBN16:00
Stephen VaughanSH16:00
Mike WardGO16:00
Michael WeinerUR16:00
Larry WeissGO16:00
Suzanne Wilson and Monte WestNo club membership16:00
Tristan WhiteGO16:00
Nick WilkinsonBF16:00
Cameron WillIK16:00
Caroline WilsonNo club membership16:00
Gordon WilsonBN16:00
Toby WilsonGO16:00
Ted WoodleyGO16:00
Eric YoungNo club membership16:00

Mini

7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Anthony Vrachliotos 2GO16:00
Margarida CameronNo club membership16:00
Emily EalesGO16:00
Sophie EalesGO16:00
Tania HorrocksGO16:00
Justine De RemyWH16:00
Alix VrachliotisGO16:00