Orienteering Australia

Start list for Bike-O 75 #1 – Lysterfield Park

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Bike-O 75 #1 – Lysterfield Park
Organiser: Bayside Kangaroos Orienteers
Date: Saturday 8 February 2020

Open Men

24 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Leo ArantesV Vic18:00
Andrew BakerBK V18:00
Gavin BennetteYV V18:00
Mark BubnerV Vic18:00
Rhys EddyV Vic18:00
Phil GiddingsNE V18:00
Michael GolsworthyV Vic18:00
Paul GolsworthyV Vic18:00
Stephen HanlonCH V18:00
Richard HardingV Vic18:00
Xavier HartV Vic18:00
Anthony JonesBK V18:00
Tom LothianBK V18:00
Alistair McdonaldV Vic18:00
Dominic McLaughlinV Vic18:00
David McNamaraV Vic18:00
Matt MooreV Vic18:00
Darian PanterAR V18:00
Gary PeckYV V18:00
James RobertsonBK V18:00
Mike StephensV Vic18:00
Gavin ThomasV Vic18:00
Jayden ThrushV Vic18:00
Che WightwickV Vic18:00

Open Women

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Sophie AllenV Vic18:00
Melissa BivianoBK V18:00
Zara DennisV Vic18:00
Emma FitzgeraldV Vic18:00
Kate GavensBK V18:00
Holly McGowanV Vic18:00
Anita MitchellV Vic18:00
Phoebe PeckV Vic18:00
Tomie PfeifferV Vic18:00
Jayne SalesBK V18:00
Sofie Van GunsterenV Vic18:00

Vet Men

29 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Shoal AmietV Vic18:00
Graham AtkinsonV Vic18:00
Mark BaxterNE V18:00
Pierre BroknerAR V18:00
Andy CallowV Vic18:00
Adam CarsonV Vic18:00
James ClarkV Vic18:00
Peter CusworthBK V18:00
Robert EdmondsNE V18:00
John EvansV Vic18:00
John GavensV Vic18:00
Dan HaleV Vic18:00
Tim HatleyBK V18:00
Andrew JohnstonNE V18:00
Ralph KochYV V18:00
Steven LawBK V18:00
Stuart LloydV Vic18:00
Bruce LyonV Vic18:00
Ian MackBK V18:00
Peter MaloneyNE V18:00
Stuart McWilliamDR V18:00
Kevin MorrisBK V18:00
Bruce PatersonV Vic18:00
Mark PearsonBK V18:00
David RowlandsBK V18:00
Brad SaundersBK V18:00
Philip VimpaniV Vic18:00
Keith WadeTK V18:00
Graham WallisDR V18:00

Vet Women

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Helen AlexanderBK V18:00
Helen EdmondsNE V18:00
Lesa MuirDR V18:00
Leanne SandersonBK V18:00

Junior Men

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Lucas ArantesV Vic18:00
Felix DavisBK V18:00
Jaden HackV Vic18:00
Camden McLeanV Vic18:00
Josh MooreV Vic18:00
Aston PeckV Vic18:00
Alex RowlandsBK V18:00
Leonardo VecchioV Vic18:00
Hayden VimpaniV Vic18:00

Junior Women

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Maya BennetteYV V18:00
Georgia GaleV Vic18:00
Harriet PeckV Vic18:00