Orienteering Australia

Start list for ACT Street Series: Wanniassa

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: ACT Street Series: Wanniassa
Organiser: Orienteering ACT
Date: Monday 17 February 2020

A: Men

14 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
David AlderNo club membership18:15
Peter AntcliffBS-A18:15
Alexander CoxNo club membership18:15
Leroy DickieNo club membership18:15
Graham FifieldRR-A18:15
Jon GlanvillePO-A18:15
Greg HoskingNo club membership18:15
Peter LambertNo club membership18:15
Jonathan MillerBS-A18:15
Tate NeedhamRR-A18:15
Matthew PurcellGS-A18:15
Michael ReedNo club membership18:15
Jonathan RicksRR-A18:15
Joseph WilsonBS-A18:15

A: Women

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Keira BanksNo club membership18:15
Shannon JonesAO-O18:15
Amelia WaltonNo club membership18:15

A: Teams

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Jen BrightNo club membership18:15
Peter BrownNo club membership18:15
Isaac MuscatNo club membership18:15

B: Men

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Eric WainwrightRR-A18:15

B: Women

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Carol HardingBS-A18:15

C: Men

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Andrew HobsonBS-A18:15
John SuominenWE-A18:15
Toby WilsonNo club membership18:15

C: Women

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Jane BarnettBS-A18:15
Elizabeth DunbarPO-A18:15
Susan HallissyBS-A18:15
Susanne HarrysonBS-A18:15
Justine HobsonBS-A18:15
Rose HoskingNo club membership18:15

C: Teams

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Ben GrellmanNo club membership18:15
Liz GrellmanNo club membership18:15
Eric PostNo club membership18:15
Samantha PostNo club membership18:15

D: Men

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
John SpoonerNo club membership18:15
Thomas UberoiNo club membership18:15

D: Women

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Hind NeedhamRR-A18:15
Rowena SobyNo club membership18:15
Emily Stewart-ReedNo club membership18:15

D: Teams

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Ben BarnettBS-A18:15
Colin BullNo club membership18:15
Jody HugginsNo club membership18:15
Josh MansellNo club membership18:15
Victoria MansellNo club membership18:15
Georgina NewhouseNo club membership18:15
Michael TedeschiRR-A18:15
Rebecca TedeschiRR-A18:15

PowerWalk: Men

8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Geoff BarkerNo club membership18:15
Lawrie BrownPO-A18:15
Michael BurtNo club membership18:15
Keith FifieldRR-A18:15
Daniel GreenNo club membership18:15
John HardingPO-A18:15
Roger PilkingtonNo club membership18:15
Mick SaundersNo club membership18:15

PowerWalk: Women

6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Julia AndersonNo club membership18:15
Michelle CochraneNo club membership18:15
Parissa PoucisNo club membership18:15
Monika ShortNo club membership18:15
Bria VandermeerNo club membership18:15
Rani VandermeerNo club membership18:15

PowerWalk: Teams

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Angus BarrettNo club membership18:15
Luke BarrettNo club membership18:15
Ben GrellmanNo club membership18:15
Olivia GrellmanNo club membership18:15
Griffin KneeboneNo club membership18:15
Maia KneeboneNo club membership18:15
Sophie KneeboneNo club membership18:15
Jeff PoppleNo club membership18:15
Michael PoppleNo club membership18:15