Orienteering Australia

Start list for Coningham - Southern Local #2

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Coningham - Southern Local #2
Organiser: Australopers
Date: Sunday 22 March 2020

Long

5 350 m, 25 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Cathy McCombAustralopers10:27:19
Max PowellAustralopers10:28:16
Ainsley ScottAustralopers10:29:00
Jett McCombAustralopers10:29:49
Mark WestAustralopers10:31:04
Dorothy McCartneyCasual Members Tas10:32:07
James ScottAustralopers10:34:00
Jonathan McCombAustralopers10:34:34
Simon LouisAustralopers10:35:35
Dion McKenzieAustralopers10:38:21
Matthew CohenAustralopers10:40:15
Jeff DunnAustralopers10:41:23
Liz CanningAustralopers10:45:16
Hugh FitzgeraldAustralopers10:46:14
Paul EnkelaarAustralopers10:49:34
Sebastian BurgessAustralopers10:51:51
Niko StonerAustralopers10:52:38
Peter CusickAustralopers10:53:17
Anthony StonerAustralopers10:56:38
Oskar BucirdeNo club membership11:02:16
Robert CarmichaelAustralopers11:05:25
Allan HoodAustralopers11:09:56
Oskar BucirdeEsk Valley11:12:13
Charles DragarAustralopers11:29:35
James SugdenAustralopers11:48:35

Medium

3 475 m, 33 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Wayne GriggsAustralopers10:25:36
Terry CavanaghAustralopers10:26:24
Sandi PowellAustralopers10:26:41
Sue HancockAustralopers10:27:10
Zali McCombAustralopers10:29:51
Geoff PowellAustralopers10:30:06
Gayle WestAustralopers10:30:20
Jane CatchpoleAustralopers10:34:41
Tara PowellAustralopers10:35:22
Sally WayteAustralopers10:36:16
Chanchal FoxenAustralopers10:36:42
Rosie RutledgeAustralopers10:37:18
Mark HeyAustralopers10:38:59
Robyn ChapmanAustralopers10:41:46
Martin BicevskisAustralopers10:42:27
Lucy HawthorneAustralopers10:44:56
Mike CalderAustralopers10:47:00
Neil HawthorneAustralopers10:50:37
Valerie BrammallEsk Valley10:53:56
Ashley CarrCasual Members Tas10:55:49
Georgina CarrNo club membership10:56:04
Liana StubbsAustralopers11:01:32
Alison StubbsAustralopers11:01:33
Ian RathboneAustralopers11:06:30
Clare HawthorneNo club membership11:10:27
Greg HawthorneAustralopers11:11:01
Owen MulcahyAustralopers11:12:19
Kate LucasAustralopers11:13:14
Ross KellyAustralopers11:16:50
Graham SargisonAustralopers11:28:22
Neil HawthorneNo club membership11:32:14
Callum WoodwardCasual Members Tas11:33:31
Bruce NorrisNo club membership16:44:24

Short

2 575 m, 15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Isaac MeosNo club membership10:27:25
Mutony WangNo club membership10:27:27
Sebastian LeeNo club membership10:27:28
Imogen ScottAustralopers10:29:14
Dane CavanaghAustralopers10:31:09
Zoe Van RietNo club membership10:33:31
Will EnkelaarAustralopers10:34:49
Amy Van RietNo club membership10:35:09
Kim EnkelaarAustralopers10:51:00
Ella HoodAustralopers10:53:03
Esta BirdahicAustralopers11:00:00
Jasper FowlerNo club membership11:01:23
Karin RenetzeckiNo club membership11:02:48
Simon McKenzieNo club membership11:14:19
Robin ThomsonCasual Members Tas11:18:41

Novice

1 425 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Sasha BennettAustralopers10:34:26
Rebecca TaylorNo club membership10:35:47
Neil HawthorneNo club membership10:51:37

Walkers

2 575 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Sally SalierAustralopers09:53:15