Start list for Twilight Series Event 8 - Kingston Park - Marino

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Twilight Series Event 8 - Kingston Park - Marino
Organiser: Orienteering SA
Date: Friday 20 January 2017

Short

2 800 m, 17 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Steph BaconYA S18:00
Daniel BurdenOH S18:00
Lucas BurdenOH S18:00
Rachel BurdenOH S18:00
Zoe CarterTJ S18:00
Dorothy CasanovaWA S18:00
Jim CasanovaWA S18:00
Robyn CuttenWA S18:00
Carol HomesTJ S18:00
Grace HomesTJ S18:00
Sophia HomesTJ S18:00
Skye JonesOH S18:00
Leanne OsborneOH S18:00
Louise PetherickOH S18:00
Charlie StuchberyOH S18:00
Paul StuchberyOH S18:00
Peta StuchberyOH S18:00

Medium

4 500 m, 41 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Andrew BerboonTT S18:00
Charlotte BraderTT S18:00
Simon BurdenOH S18:00
Dion ByasOH S18:00
Ned ByasOH S18:00
Stephen CavanaghTJ S18:00
Ben CazzolotoTJ S18:00
Toby CazzolotoTJ S18:00
Peter CuttenWA S18:00
Erica DimentTT S18:00
David DuffieldWA S18:00
Pam DuffieldWA S18:00
Robert DuffieldWA S18:00
Marta GarciaCR S18:00
Cameron GreenYA S18:00
Wendy HeapYA S18:00
Dalice KentWA S18:00
Alwin LimTJ S18:00
Rachel MoonYA S18:00
Paul MorganWA S18:00
Dave NicolsonYA S18:00
Ruth NicolsonYA S18:00
Nathan PorterYA S18:00
Vince RoseCR S18:00
Josephine SmernikYA S18:00
Leith SodenOH S18:00
Zara SodenOH S18:00
Ann StasinouskyCR S18:00
Christy StasinouskyCR S18:00
Frank TomasWA S18:00
Adrian UppillOH S18:00
Robin UppillOH S18:00
Rachael UptonWA S18:00
Ben van der LindenTT S18:00
Esther van der LindenOH S18:00
Josh van der LindenOH S18:00
Martin van der LindenOH S18:00
Paul van der LindenTT S18:00
Sam van der LindenTT S18:00
Zara van der LindenOH S18:00
Alison WhittakerTT S18:00

Long

5 800 m, 12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Thomas CarterGS N18:00
Craig ColwellOH S18:00
Ezanee CooperCR S18:00
Trevor DimentTT S18:00
Antonio GarciaTT S18:00
David GeorgeTT S18:00
Alyce HeapYA S18:00
Tyson HillyardWA S18:00
Mark HomesTJ S18:00
Lachlan McCarthyOH S18:00
Amber TomasWA S18:00
Finlay TwiningYA S18:00

Scatter Male

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Morris AllenCR S18:00
Richard BorrelliTJ S18:00
Lewis CarterTJ S18:00
Simon GilbieTJ S18:00
Andrew KennedyWA S18:00
Peter KreminskiWA S18:00
Jack MarschallTT S18:00
Trent McInernyOH S18:00
John NieuwenhovenTT S18:00
George ReevesTT S18:00
Ron SmernikYA S18:00

Scatter Female

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (CDT)
Jenny CasanovaWA S18:00
Evelyn ColwellOH S18:00
Abigail GeorgeTT S18:00
Joanna GeorgeTT S18:00