Start list for Saturday Orienteering Series - Killarney Heights High School

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Saturday Orienteering Series - Killarney Heights High School
Organiser: Bold Horizons Event Organiser
Date: Saturday 10 February 2018

Long Line Open

49 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Melissa AnnettsGON09:30
Peter AnnettsGON09:30
Greg BarbourBFN09:30
Natalia BeliakovaBFN09:30
Grant BluettAOA09:30
Terry BluettBNN09:30
Jane BolandNo club membership09:30
David BrayGON09:30
Elizabeth BulmanGON09:30
John BulmanGON09:30
Y C LeeGON09:30
Colin CurrieGON09:30
Shane DoyleURN09:30
Miles EllisBFN09:30
Peter FozoGON09:30
Aniko Fozo-KerteszGON09:30
Natalie GraingerGON09:30
Andrew HillWHN09:30
Barbara HillGON09:30
Daniel HillGON09:30
Tony HillGON09:30
Shannon JonesAOA09:30
Ron JunghansGON09:30
Stefan KuehnBNN09:30
Ellis LeungGON09:30
Dave LottyURN09:30
Amanda MackieBFN09:30
Paul MarshBFN09:30
Tracy MarshBFN09:30
Wendy McConaghyGON09:30
David McGheeNo club membership09:30
Ian McKenzieURN09:30
Tuve MoellerSHN09:30
Ted MulherinWHN09:30
Helen MurphyURN09:30
Terry MurphyURN09:30
Ant NolanURN09:30
Johnny PetersenGON09:30
Daniel PorepNo club membership09:30
Lilian PorepNo club membership09:30
Brett SewellBNN09:30
Mark ShinglerBFN09:30
Hester SladeGON09:30
Peter ThomasonBNN09:30
Konsta VanhanenNo club membership09:30
Margaret WaughGON09:30
Huon WilsonGON09:30
Toby WilsonGON09:30
Andrew WisniewskiBFN09:30

Long Line High School

12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Louise BarbourBFN09:30
Niamh CassarWHN09:30
Michael ClaydenGON09:30
Ellen CurrieGON09:30
Serena DoyleURN09:30
Riley GraingerGON09:30
Joanna HillGON09:30
Ethan LeeGON09:30
Jamie LeeGON09:30
Finn MackayURN09:30
Nea ShinglerBFN09:30
Rowan SilcockNo club membership09:30

Long Line Primary

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Julia BarbourBFN09:30
Tim McConaghyGON09:30
Brian ThorpeBFN09:30

Short Line Open

9 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Cheryl BluettBNN09:30
David BrayGON09:30
JS & Camille FontanaNo club membership09:30
Barbara JunghansGON09:30
Stefan KuehnBNN09:30
Ellis LeungGON09:30
Rhonda LoweNo club membership09:30
Sue ThomsonGON09:30
Alex ViardotNo club membership09:30

Short Line High School

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Serena DoyleURN09:30
Georgia JimenezGON09:30
Will NolanURN09:30

Short Line Primary

17 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Tracey Wilson & Alix FontanaNo club membership09:30
William Madigan & Rebecca RosenbergNo club membership09:30
Aiman AlameddNo club membership09:30
Miya EllisBFN09:30
Rhys FitzalanKnox09:30
Xavier HarvardNo club membership09:30
Lachlan IfieldKnox09:30
Jamie, Zaf, Kari, & BanjoBFN09:30
Sebastian Lai-SmithKnox09:30
Saxon McDonellKnox09:30
Abigail McGheeBNN09:30
Jonathan NolanURN09:30
Evan & Tessa MarrieNo club membership09:30
Brian ThorpeBFN09:30
Ethan WangKnox09:30
Johnny WangKnox09:30
Justin YanKnox09:30

Score Open

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Tracey Wilson & Alix FontanaNo club membership09:30
Annie Ireland, Ben, & Leila AliNo club membership09:30
JS & Camille FontanaNo club membership09:30
Aaron CassisNo club membership09:30
Gwen SewellBNN09:30

Score High School

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Ashton SammonsNo club membership09:30

Score Primary

4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time (EDT)
Candice, Michael, Ben, & Amelie GibsonNo club membership09:30
Justine de RemyWHN09:30
Xavier HarvardNo club membership09:30
Lucas JacobsenWHN09:30