Help and Support
About Eventor
Products and services
Orienteering Australia
Omaps
Support
Eventor Australia
Orienteering Australia's central IT-system
Event calendar
Press results
Livelox
Create account
Log in
Xmas 5 days 2019
Print
Final standings after 5 events.
Men A
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Simon Uppill
Onkaparinga Hills Orienteering Club
(980)
1000
1000
1000
1000
4000
2
Alastair George
Big Foot Orienteers
1000
881
918
931
3730
3
Robert Bennett
Newcastle Orienteering Club
892
947
905
892
3636
4
Martin Dent
Red Roos
823
910
829
(506)
983
3545
5
Simeon Burrill
Bullecourt Boulder Bounders
769
945
872
945
3531
6
Toby Wilson
Garingal Orienteers
702
828
903
937
3370
7
Grant Reinbott
Range Runners Orienteering Club
797
(379)
843
706
782
3128
8
Duncan Currie
Garingal Orienteers
754
726
(698)
705
836
3021
9
Rob Preston
Newcastle Orienteering Club
(605)
668
686
809
777
2940
10
Ewan Shingler
Big Foot Orienteers
755
699
741
728
(694)
2923
11
Riley de Jong
Range Runners Orienteering Club
849
438
761
817
2865
12
Blake Reinbott
Range Runners Orienteering Club
815
(495)
664
705
673
2857
13
Kasimir Gregory
Newcastle Orienteering Club
627
(498)
591
655
777
2650
14
Simon Rouse
Dandenong Ranges Orienteering Club
700
552
648
(298)
725
2625
15
Ben Schulz
Ugly Gully Orienteers
(525)
652
641
620
617
2530
16
Joshua Blatchford
553
615
541
(472)
521
2230
17
Samuel Garbellini
Enoggeroos
614
506
251
672
(100)
2043
18
Geoff Lawford
Eureka Orienteers
557
458
432
(373)
570
2017
19
Thomas Garbellini
Enoggeroos
(200)
325
502
295
696
1818
20
Aidan Dawson
Garingal Orienteers
600
581
247
209
1637
21
Justin Stafford
Newcastle Orienteering Club
424
293
257
487
1461
22
Andrew Smith
Garingal Orienteers
200
371
316
(200)
453
1340
23
Andrew Brown
Big Foot Orienteers
488
100
100
288
976
24
Nicholas Burridge
Ugly Gully Orienteers
457
292
100
849
25
Lee Coady
Western and Hills Orienteers
200
200
200
200
(200)
800
25
Lachlan Howard
Enoggeroos
200
200
200
200
800
25
Toni Bachvarova
Garingal Orienteers
200
200
200
200
(200)
800
28
Nicole Mealing
Big Foot Orienteers
200
200
100
200
700
29
Thomas Carter
200
200
Men B
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Carsten Joergensen
Peninsula and Plains, NZL
1000
1000
1000
1000
(1000)
4000
2
Oscar Woolford
Bush n Beach Orienteering Club
917
671
(536)
813
886
3287
3
Angus Shedden
Southern Highlands Orienteers
865
(594)
603
824
850
3142
4
Lance Read
Ugly Gully Orienteers
727
721
(527)
689
714
2851
5
Patrik Gunnarsson
Big Foot Orienteers
858
690
834
382
2764
6
Ted van Geldermalsen
Yarra Valley Orienteering Club
755
(579)
580
686
722
2743
7
Clyde McGhee
Bennelong Northside Orienteers
794
803
332
750
2679
8
Selwyn Sweeney
Western and Hills Orienteers
779
280
(211)
570
324
1953
9
Michael Warlters
Uringa Orienteers
637
(292)
414
343
530
1924
10
Riley Grainger
Garingal Orienteers
604
581
(268)
381
339
1905
11
Russell Blatchford
Illawarra Kareelah Orienteers
634
278
(200)
295
638
1845
12
John Scown
Abominable O-Men
497
420
448
(200)
306
1671
13
Angus Leung
Garingal Orienteers
223
408
422
602
1655
14
Tom Kennedy
Garingal Orienteers
385
439
361
100
(100)
1285
15
Shane Doyle
Uringa Orienteers
673
564
1237
16
Matt Bell
Hastings Orienteering Group
100
200
200
500
Men C
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Sam Woolford
Bush n Beach Orienteering Club
932
(815)
856
1000
968
3756
2
Tate Needham
Red Roos
890
(552)
860
974
1000
3724
3
Robert Vincent
Newcastle Orienteering Club
843
812
1000
(759)
945
3600
4
Tony Woolford
Bush n Beach Orienteering Club
1000
1000
930
314
3244
5
Simon George
Big Foot Orienteers
853
(463)
877
783
633
3146
6
Mark Shingler
Big Foot Orienteers
710
(200)
792
692
811
3005
7
Neil Simson
Toohey Forest Orienteers
581
(200)
658
691
783
2713
8
Tim McIntyre
Ugly Gully Orienteers
687
(447)
775
654
569
2685
9
Owen Radajewski
Parawanga Orienteers
577
(222)
737
799
550
2663
10
Geoff Todkill
Newcastle Orienteering Club
(291)
506
353
639
630
2128
11
Warwick Davis
Tuckonie Orienteering Club
632
406
279
(200)
739
2056
12
Glenn Burgess
Newcastle Orienteering Club
559
317
567
445
1888
13
Peter McConaghy
Garingal Orienteers
349
304
(200)
467
422
1542
14
Alex Kennedy
Garingal Orienteers
100
262
528
578
1468
15
Graeme Dawson
Garingal Orienteers
368
457
414
200
1439
16
Tony Garr
Parawanga Orienteers
200
200
509
391
1300
17
Jamie Kennedy
Garingal Orienteers
348
200
200
(200)
411
1159
18
Russell Creed
Toohey Forest Orienteers
422
200
(100)
200
322
1144
19
Michael Radajewski
Parawanga Orienteers
200
395
200
(100)
200
995
20
Seth Sweeney
Western and Hills Orienteers
200
(100)
200
200
378
978
21
Jim Mackay
Uringa Orienteers
289
200
(100)
200
200
889
22
Cliff Howard
Enoggeroos
200
200
200
200
(200)
800
22
Johnny Petersen
Garingal Orienteers
200
200
200
200
(200)
800
22
Brendan Henry
Sunshine Orienteers Club
200
200
200
200
800
25
Colin Currie
Garingal Orienteers
236
200
100
200
(100)
736
26
Joseph Garbellini
Enoggeroos
200
100
200
200
(100)
700
26
David McGhee
Bennelong Northside Orienteers
200
100
200
200
700
28
Ian Dempsey
Newcastle Orienteering Club
260
200
460
Men D
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Jamie Woolford
Bush n Beach Orienteering Club
(980)
1000
1000
1000
1000
4000
2
Malcolm Roberts
Newcastle Orienteering Club
945
(560)
684
772
728
3129
3
Dylan Bryant
Enoggeroos
799
290
652
(100)
981
2722
4
Bruce Meder
Bush n Beach Orienteering Club
1000
898
100
(100)
684
2682
5
Michael Burt
Red Roos
681
611
610
762
(352)
2664
6
Geoff Peel
Newcastle Orienteering Club
758
(100)
577
540
657
2532
6
Robert Preston
Newcastle Orienteering Club
724
611
558
639
(457)
2532
8
Timothy McConaghy
Garingal Orienteers
436
543
716
798
(200)
2493
9
Don Barker
Northern Tablelands Orienteering Club
874
795
774
2443
10
Stephen Still
Abominable O-Men
500
(100)
297
757
753
2307
11
Andrew Hobson
Bushflyers
(200)
783
564
438
512
2297
12
Angus Powell
Ugly Gully Orienteers
815
809
544
2168
13
Terry Bluett
Bennelong Northside Orienteers
603
548
559
254
1964
14
Colin Price
CC.N
200
703
431
592
1926
15
Mark Petrie
Sunshine Orienteers Club
200
667
354
616
(200)
1837
16
Alec Watt
Northern Tablelands Orienteering Club
439
539
519
333
1830
17
Shane Jenkins
Newcastle Orienteering Club
396
497
281
(200)
561
1735
18
David Schulz
Toohey Forest Orienteers
(200)
227
546
709
240
1722
19
Lloyd Barker-Smith
Northern Tablelands Orienteering Club
912
573
1485
20
Rudi Landsiedel
Newcastle Orienteering Club
451
408
362
200
(200)
1421
21
Murray Powell
Ugly Gully Orienteers
558
281
579
1418
22
Hugh Moore
Red Roos
200
620
392
200
1412
23
Malcolm Powell
Ugly Gully Orienteers
285
245
684
1214
24
Eric Wainwright
Red Roos
213
200
286
485
1184
25
Philip Burrill
Bullecourt Boulder Bounders
200
481
200
267
1148
26
Kris Patterson
Bullecourt Boulder Bounders
419
247
386
1052
27
James Mitchell
Ugly Gully Orienteers
437
229
100
200
966
28
Peter May
Northern Tablelands Orienteering Club
328
631
959
29
Tony Bryant
Enoggeroos
230
204
224
200
(200)
858
30
Mike Ward
Garingal Orienteers
200
200
200
200
(200)
800
30
Ellis Leung
Garingal Orienteers
200
200
200
200
(200)
800
32
Paul Sweeney
Western and Hills Orienteers
200
100
200
(100)
200
700
33
Bob Hawkins
Northern Tablelands Orienteering Club
200
289
100
589
34
Robert Spry
Southern Highlands Orienteers
100
200
200
500
35
Eric Baker
Northern Tablelands Orienteering Club
417
417
36
Don Cooper
Bush n Beach Orienteering Club
200
200
400
37
Sean DiLizio
Ugly Gully Orienteers
200
200
37
Bruce Haigh
Northern Tablelands Orienteering Club
200
200
Men E
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Ken Brownlie
Orienteering WA
957
812
776
1000
(549)
3545
2
Greg Chatfield
Ugly Gully Orienteers
802
806
1000
853
3461
3
Trevor Sauer
Sunshine Orienteers Club
1000
(100)
435
973
1000
3408
4
Kevin Williams
Western and Hills Orienteers
843
781
100
919
(100)
2643
5
Alexander Wheeler
Newcastle Orienteering Club
468
1000
(200)
362
339
2169
6
Bryan Hardy
Wullundigong Orienteers of the West
602
289
100
(100)
647
1638
7
Barry Hanlon
Western and Hills Orienteers
476
200
200
(200)
204
1080
8
Malcolm McPhee
Northern Tablelands Orienteering Club
(100)
329
200
200
200
929
9
Tom Schults
Ugly Gully Orienteers
221
520
100
841
10
Thomas Carter
100
200
200
200
700
11
Jim Bowling
Enoggeroos
200
200
291
691
12
Dave Lotty
Uringa Orienteers
200
254
454
13
Ian Warlters
Bush n Beach Orienteering Club
200
200
Men F
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Jack Reinbott
Range Runners Orienteering Club
973
961
1000
1000
3934
2
Elye Dent
Red Roos
1000
1000
100
1000
(100)
3100
3
Alex Woolford
Bush n Beach Orienteering Club
(482)
569
863
801
832
3065
4
Paul Garbellini
Enoggeroos
734
439
785
541
(300)
2499
5
Miles Bryant
Enoggeroos
818
547
(100)
374
681
2420
6
Juha Lehtonen
Garingal Orienteers
596
426
519
(420)
736
2277
7
Declan Campbell
Bullecourt Boulder Bounders
620
200
200
(200)
488
1508
8
Lachlan Coady
Western and Hills Orienteers
200
200
200
(100)
200
800
8
Glenn Campbell
Bullecourt Boulder Bounders
200
200
200
200
(200)
800
8
Andrew Allen
200
200
200
200
(200)
800
11
Glyn Reinbott
Range Runners Orienteering Club
200
200
200
600
Men G
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Connor Dent
Red Roos
1000
1000
(940)
1000
987
3987
2
Hayden Dent
Red Roos
919
(722)
1000
952
1000
3871
3
Rory Shedden
Southern Highlands Orienteers
842
200
(200)
689
818
2549
4
Adrian Garbellini
Enoggeroos
278
(200)
657
385
743
2063
5
Callum Bryant
Enoggeroos
200
200
200
200
(200)
800
6
Lachlan Grainger
Garingal Orienteers
200
200
400
Women A
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Bridget Uppill
Onkaparinga Hills Orienteering Club
973
(855)
1000
929
929
3831
2
Kathryn Preston
865
(739)
897
1000
976
3738
3
Ella Cuthbert
Parawanga Orienteers
851
1000
(751)
901
913
3665
4
Caroline Pigerre
Ugly Gully Orienteers
984
811
806
(711)
892
3493
5
Krystal Neumann
Enoggeroos
888
979
866
740
(100)
3473
6
Michele Dawson
Garingal Orienteers
917
688
(100)
512
958
3075
7
Ellie de Jong
Range Runners Orienteering Club
783
546
713
612
2654
8
Emily Sorensen
Tintookies Orienteers
656
341
800
(100)
738
2535
9
Belinda Lawford
1000
100
100
(100)
1000
2200
10
Kathie Dent
Red Roos
200
200
307
(200)
258
965
Women B
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Iida Lehtonen
Garingal Orienteers
1000
1000
1000
1000
(1000)
4000
2
Nea Shingler
Big Foot Orienteers
795
869
875
904
(785)
3443
3
Kaia Joergensen
Peninsula and Plains, NZL
980
787
893
726
3386
4
Jenni Adams
Peninsula and Plains, NZL
877
910
878
578
(530)
3243
5
Rebecca George
Big Foot Orienteers
844
693
726
(568)
765
3028
6
Wendy Read
Ugly Gully Orienteers
706
767
616
(562)
706
2795
7
Ruth Shedden
Southern Highlands Orienteers
470
(315)
367
400
463
1700
8
Felicity Zambo
Northern Tablelands Orienteering Club
512
584
562
1658
9
Bridget Bennett
Newcastle Orienteering Club
200
(100)
493
281
200
1174
10
Michelle Schulz
Ugly Gully Orienteers
327
253
200
(200)
326
1106
11
Jenny Friend
Hastings Orienteering Group
200
225
200
625
12
Joanne Di Lizio
Ugly Gully Orienteers
100
200
200
500
Women C
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Jenny Bourne
Eureka Orienteers
953
(100)
985
1000
1000
3938
2
Paula Shingler
Big Foot Orienteers
1000
1000
1000
875
(800)
3875
3
Justine Hobson
Bushflyers
(490)
924
754
814
983
3475
4
Tara Sutherland
Parawanga Orienteers
(434)
839
812
702
874
3227
5
Carolyn Matthews
Newcastle Orienteering Club
(330)
495
937
911
519
2862
6
Joanna Parr
Big Foot Orienteers
732
832
611
607
(100)
2782
7
Sara Garbellini
Enoggeroos
(223)
534
659
719
401
2313
8
Juliana de Nooy
Ugly Gully Orienteers
459
(200)
622
541
670
2292
9
Margaret Peel
Newcastle Orienteering Club
511
(468)
558
475
711
2255
10
Tania Kennedy
Garingal Orienteers
(324)
372
518
636
603
2129
11
Helen O'Callaghan
Bush n Beach Orienteering Club
200
676
731
(200)
489
2096
12
Sue Garr
Parawanga Orienteers
337
541
797
372
2047
13
Andra Leung
Garingal Orienteers
200
(100)
478
615
672
1965
14
Geraldine Chatfield
Ugly Gully Orienteers
531
200
763
100
1594
15
Marion Burrill
Bullecourt Boulder Bounders
200
417
200
601
1418
16
Wendy McConaghy
Garingal Orienteers
351
(100)
200
547
200
1298
17
Melanie Christie
Uringa Orienteers
371
422
200
234
(200)
1227
18
Serena Doyle
Uringa Orienteers
501
642
1143
19
Saffron Sweeney
Western and Hills Orienteers
200
251
200
(200)
478
1129
20
Deirdre Sharkey
Parawanga Orienteers
200
461
200
200
(200)
1061
21
Kathy Petrie
Sunshine Orienteers Club
261
300
282
200
(200)
1043
22
Carol Brownlie
Orienteering WA
1000
1000
23
Lynn Dabbs
Western and Hills Orienteers
977
977
24
Margi Freemantle
Yarra Valley Orienteering Club
917
917
24
Jenny Cooper
Bush n Beach Orienteering Club
200
317
200
200
(200)
917
26
Felicity Crosato
Range Runners Orienteering Club
100
742
842
27
Elaine Bennett
Newcastle Orienteering Club
200
(100)
200
200
200
800
27
Sharon Burgess
Newcastle Orienteering Club
200
200
200
200
800
27
Elaine Murdoch
Garingal Orienteers
200
(100)
200
200
200
800
30
Frances Powell
Ugly Gully Orienteers
200
200
377
777
31
Barbara Dawson
Garingal Orienteers
200
100
(100)
200
255
755
32
Fiona Le Surf
Northern Tablelands Orienteering Club
200
100
200
200
700
33
Ann Scown
Abominable O-Men
561
561
34
Cheryl Lane
Bush n Beach Orienteering Club
100
100
200
100
500
35
Liz Bourne
Bullecourt Boulder Bounders
263
200
463
36
Jacquie Rand
Ugly Gully Orienteers
416
416
37
Jo Hobson
Bushflyers
410
410
38
Fiona McIntyre
Ugly Gully Orienteers
317
317
39
Rhonda Bowling
Enoggeroos
201
201
40
Jennifer Schulz
Toohey Forest Orienteers
200
200
40
Stacey Bryce
Garingal Orienteers
200
200
40
Erica Smith
Northern Tablelands Orienteering Club
200
200
40
Laura Lewis-Minogue
Newcastle Orienteering Club
200
200
40
Janet Morris
Western and Hills Orienteers
200
200
40
Susan McPhee
Northern Tablelands Orienteering Club
200
200
Women D
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Lynn Dabbs
Western and Hills Orienteers
977
940
1000
1000
(881)
3917
2
Carol Brownlie
Orienteering WA
1000
842
(200)
927
900
3669
3
Margi Freemantle
Yarra Valley Orienteering Club
917
681
643
674
(244)
2915
4
Robyn Pallas
CC.N
1000
324
572
1000
2896
5
Jane Barnett
Bushflyers
700
212
676
869
2457
6
Jacquie Rand
Ugly Gully Orienteers
416
797
397
742
2352
7
Jenny Hawkins
Northern Tablelands Orienteering Club
671
754
606
2031
8
Ann Scown
Abominable O-Men
561
554
(200)
291
571
1977
9
Jennifer Schulz
Toohey Forest Orienteers
200
395
200
(200)
404
1199
10
Jo Hobson
Bushflyers
410
200
200
200
(200)
1010
11
Lilja Lehtonen
Garingal Orienteers
1000
1000
12
Caroline Jenkins
Newcastle Orienteering Club
648
100
200
948
13
Fiona McIntyre
Ugly Gully Orienteers
317
200
200
200
(200)
917
14
Jane Watt
Northern Tablelands Orienteering Club
471
200
200
871
15
Laura Lewis-Minogue
Newcastle Orienteering Club
200
(100)
200
200
270
870
16
Sue Campbell
Bullecourt Boulder Bounders
827
827
17
Erica Smith
Northern Tablelands Orienteering Club
200
200
200
200
800
17
Janet Morris
Western and Hills Orienteers
200
200
200
200
(200)
800
19
Stacey Bryce
Garingal Orienteers
200
200
100
200
(100)
700
20
Rhonda Bowling
Enoggeroos
201
200
200
601
21
Susan McPhee
Northern Tablelands Orienteering Club
200
100
100
(100)
200
600
22
Alison Bryant
Enoggeroos
450
450
23
Fiona Le Surf
Northern Tablelands Orienteering Club
382
382
24
Jane Hardy
Wullundigong Orienteers of the West
251
251
25
Josephine Garbellini
Enoggeroos
200
200
25
Miia Lehtonen
Garingal Orienteers
200
200
25
Savanna Sweeney
Western and Hills Orienteers
200
200
25
Abigail McGhee
Bennelong Northside Orienteers
200
200
25
Hind Needham
Red Roos
200
200
30
Cheryl Bluett
Bennelong Northside Orienteers
100
100
Women E
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Lilja Lehtonen
Garingal Orienteers
1000
1000
1000
1000
(1000)
4000
2
Alison Bryant
Enoggeroos
401
469
(200)
450
844
2164
3
Sue Campbell
Bullecourt Boulder Bounders
674
200
(100)
827
200
1901
4
Savanna Sweeney
Western and Hills Orienteers
703
200
200
(200)
796
1899
5
Miia Lehtonen
Garingal Orienteers
347
200
200
(200)
850
1597
6
Hind Needham
Red Roos
204
(100)
200
200
967
1571
7
Natalie Grainger
Garingal Orienteers
655
896
1551
8
Cassy Reinbott
Range Runners Orienteering Club
1000
1000
9
Deb Reinbott
Range Runners Orienteering Club
960
960
10
Josephine Garbellini
Enoggeroos
200
200
200
200
(200)
800
10
Abigail McGhee
Bennelong Northside Orienteers
200
200
200
200
800
12
Linda Burridge
Ugly Gully Orienteers
789
789
13
Jane Hardy
Wullundigong Orienteers of the West
200
200
100
251
(100)
751
14
Cheryl Bluett
Bennelong Northside Orienteers
200
200
100
200
700
15
Torun Joergensen
Peninsula and Plains, NZL
385
385
16
Zoe Barker-Smith
Northern Tablelands Orienteering Club
200
100
300
17
Louisa Coady
Western and Hills Orienteers
205
205
18
Alice Radajewski
Parawanga Orienteers
200
200
19
Merran Warlters
Bush n Beach Orienteering Club
100
100
Women F
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Cassy Reinbott
Range Runners Orienteering Club
1000
(827)
1000
1000
889
3889
2
Torun Joergensen
Peninsula and Plains, NZL
(385)
1000
890
894
1000
3784
3
Alice Radajewski
Parawanga Orienteers
(200)
676
410
808
891
2785
4
Deb Reinbott
Range Runners Orienteering Club
960
855
(100)
200
416
2431
5
Louisa Coady
Western and Hills Orienteers
205
200
200
750
1355
6
Linda Burridge
Ugly Gully Orienteers
789
303
1092
7
Natalie Grainger
Garingal Orienteers
200
200
8
Sue Healy
Uringa Orienteers
100
100
M/W Novice
Pl
Name
Club
27/12
28/12
29/12
30/12
31/12
Total
1
Euan Shedden
Southern Highlands Orienteers
1000
928
1000
(898)
971
3899
2
Eino Lehtonen
Garingal Orienteers
746
982
(100)
1000
978
3706
3
Luca Schulz
Ugly Gully Orienteers
692
1000
775
964
(633)
3431
4
Shay Sweeney
Western and Hills Orienteers
605
991
(585)
796
1000
3392
5
Layla Dent
Red Roos
648
827
(334)
460
753
2688
6
Asher Di Lizio
Orienteering Queensland
767
599
471
688
(200)
2525
7
Tessa Radajewski
Parawanga Orienteers
801
504
200
(200)
809
2314
8
Baxter Peel
Newcastle Orienteering Club
200
869
(200)
429
613
2111
9
Evie Di Lizio
Orienteering Queensland
383
589
464
535
(200)
1971
10
Elin Schulz
Ugly Gully Orienteers
611
859
200
200
(200)
1870
11
Nicola McConaghy
Garingal Orienteers
200
210
277
366
1053
12
Levi Coady
Western and Hills Orienteers
200
200
200
200
(200)
800
Events
Date
Name
Organiser
Discipline
27/12/2019
Xmas 5 Days, Day 1 - Armidale Pine Forest
Northern Tablelands Orienteering Club
Short
28/12/2019
Xmas 5 Days, day 2 - West Newholme
Bush n Beach Orienteering Club
middle
29/12/2019
Xmas 5 Days, day 3 - Pine Tree North
NSW Stingers
middle
30/12/2019
Xmas 5 Days, day 4 - Pine Tree South
Bullecourt Boulder Bounders Orienteering Club
middle
31/12/2019
Xmas 5 Days, day 5 - Kooringle
Northern Tablelands Orienteering Club
middle